Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Auto Opa Çıkma

Goemon
29 Mart 2015, 02:55
Arkadaşlar Girdiğiniz Sunucuda Auto Opa Çıkabilirsiniz.

menu status,menubar,channel {
.-
.» Auto Opa Çıkma
..Acık:.enable #goe | .echo -a 4Auto Opa Çıkma Açıldı
..Kapalı:.disable #goe | .echo -a 4Auto Opa Çıkma Kapatıldı
.-
}
#goe off
on me:*:join:#:mode # +o $me
#goe end

Entrance
29 Mart 2015, 10:28
* Birde cr coder olacaksın. ;P cr sunucularda samode komutu var mı yok mu hiçbir fikrim yok, lâkin unrealircd sunucularda samode komutu var.

* Kodu kullanabilmeniz için, sunucunuz üzerinde oper veya admin düzeyinde olmanız gerekmektedir. Çünkü girmiş olduğunuz herbir kanalda Aop(@) konuma geçmeniz için birileri tarafından yazılmış.

* irc.lookjapan.com mod değiştirdi:+@ Entrance

İyi forumlar .. ^^

Goemon
29 Mart 2015, 11:40
* Birde cr coder olacaksın. ;P cr sunucularda samode komutu var mı yok mu hiçbir fikrim yok, lâkin unrealircd sunucularda samode komutu var.

* Kodu kullanabilmeniz için, sunucunuz üzerinde oper veya admin düzeyinde olmanız gerekmektedir. Çünkü girmiş olduğunuz herbir kanalda Aop(@) konuma geçmeniz için birileri tarafından yazılmış.

İyi forumlar .. ^^

Şimdi Ben Unrealde Samode Varmı Yokmu Nerden Bilim :)
Madem Unrealdede Var Güzel miş :)
CR Sunucularda Samode Komutu Var ve Dediğin Gibi Kişinin Bu Komutu Kullana Bilmesi İçin Yönetici Olması Şart.

Ben Bunu Cr de Paylaşsaydım Senden Yine Fırça Yiyecekmişim :)

Entrance
29 Mart 2015, 11:51
Şimdi Ben Unrealde Samode Varmı Yokmu Nerden Bilim :)
Madem Unrealdede Var Güzel miş :)
CR Sunucularda Samode Komutu Var ve Dediğin Gibi Kişinin Bu Komutu Kullana Bilmesi İçin Yönetici Olması Şart.

Ben Bunu Cr de Paylaşsaydım Senden Yine Fırça Yiyecekmişim :)

Sanrım Komutlar CR İçin.

Burada farkındaysan çelişkili bir cümle kurmuşsun o yüzden de yukarıda ki gibi bir açıklama yaptım. ;P ve fırça felan çektiğim de yok.. :)

Goemon
29 Mart 2015, 12:12
Entrance CR de Denedim Gayet Çalışıyor Evet CR için Unrealdede Oluyorsa Sorun yok Demektir :)
Sen Unrealdede Var Diyince Çelişkide Kaldım açıkçası :)