Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mirc setup nasıl yapılır tek tıklamalı (videolu anlatım)

Aytac
30 Nisan 2015, 13:54
S.a videomuzda mirc setup tek tıklama ile kurulumu anlatılmıstır.Herşey videoda mevcut fazla söze gerek yok.

Videoda kullanılan program : Smart installer maker indir ([Only Registered Users Can See Links])

Video yu Tam ekran 1080 HD yapıp izlersseniz göruntu cok daha kaliteli gözukcektir.

Video izleme Link : Mirc setup nasıl yapılır (tek tıklamalı kurulum) - YouTube ([Only Registered Users Can See Links])

No_FeaR
30 Nisan 2015, 20:51
Aslında Creator Setup'u da Versen Daha İyi Olurdu İndirmek İçin, İşlerine Yarayan Olursa Tek Tıkla Buradan Öğrenmeleri İçin İyi Olurdu Sanki : )

Aytac
30 Nisan 2015, 21:48
Aslında Creator Setup'u da Versen Daha İyi Olurdu İndirmek İçin, İşlerine Yarayan Olursa Tek Tıkla Buradan Öğrenmeleri İçin İyi Olurdu Sanki : )

Video da Creator Setup ile alakalı bişe yok kafan güzel heralde : ) Video da kullanılan programi verdim biraz dikkatli oku.

No_FeaR
30 Nisan 2015, 23:33
Video da Creator Setup ile alakalı bişe yok kafan güzel heralde : ) Video da kullanılan programi verdim biraz dikkatli oku.

İşten Geldim de Baya Yorgundum, Farklı Bişi Anlamıştım : )

SyranaX
25 Temmuz 2015, 15:31
Merhaba, ben kullandığım SERİAL-KEY'i paylaşmak istiyorum. Umarım işinize yarar.

USER NAME :AVTPZR
LICENSE KEY :0KZ68-GZQXE-1DBW3-ZQVVX-N24UV

Aytac
25 Ağustos 2015, 19:00
dosyanın içinde serialler var okubeni.txt dosyasında : )