Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : SAPART komutunu X kişiye kullanmayı yasaklamak.

Entrance
30 Ağustos 2015, 15:41
Merhabalar,

Klasör: -> Unreal3.2*/src/modules/
Dosya: -> (m_sapart.c)

BULUN,
if (!(acptr = find_person(parv[1], NULL)))
{
sendto_one(sptr, err_str(ERR_NOSUCHNICK), me.name, parv[0], parv[1]);
return 0;
}ALTINA,
if (!stricmp("Entrance", parv[1])) {
sendnotice(sptr, "Sapart komutunu %s rumuzuna kullanmak yasaktır.", acptr->name);
return 0;
}
if (!stricmp("En2", parv[1])) {
sendnotice(sptr, "Sapart komutunu %s rumuzuna kullanmak yasaktır.", acptr->name);
return 0;
}

• EKLEYIN, unrealircd'in ana merkezinde make ve ./unreal rehash komutlarını uygulayın.

* Bu düzenlemenin amacı SAPART komutunu belirtilen kişi veya kişilere uygulanmasını yasaklamak. Sapart, komutunu kullanan oper veya üstü bir yetkiye de sahip olsa, aşağıdaki gibi bir çıktı ile karşılaşacaktır.

[10:23] Sapart komutunu Entrance rumuzuna kullanmak yasaktır.İyi forumlar.. ^^

Warrior
17 Mayıs 2016, 05:23
Paylaşım için tşk ler üstad sapart için aktif ettim, aynı eklemeyi m_sajoin modülünde de denedim. ilgili satır altına ekledim. Fakat hata vermedi ancak aktif de olmadı sajoin için nasıl yapabiliriz?

Entrance
17 Mayıs 2016, 21:00
Paylaşım için tşk ler üstad sapart için aktif ettim, aynı eklemeyi m_sajoin modülünde de denedim. ilgili satır altına ekledim. Fakat hata vermedi ancak aktif de olmadı sajoin için nasıl yapabiliriz?

Rica ederim, restart atıp denediniz mi? ve aşağıdaki linki de incelemeni tavsiye ederim. Orada çalıştığına dair bir screen resmi paylaşmıştım, unrealircd versiyonu da yanılmıyorsam son sürümdü.

[Only Registered Users Can See Links]