Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sözlük Scripti

Anti
05 Eylül 2015, 10:25
Download: mediafire ([Only Registered Users Can See Links])yandex ([Only Registered Users Can See Links])

codeigniter(bootstrap ile) öğrenmek için başladığım sözlük projesini açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir şekilde paylaşıyorum. tüm hapları sapsızdır, her türlü muamele edebilirsiniz. eksikleri/ açıkları(dikkat etmeye çalıştım + codeigniterın active recordsu sayesinde ciddi bir açık olduğunu sanmıyorum) olabilir, kendi sorumluluğunuzdadır..

kurulum

.htaccess düzenlenecek.

ci\application\config\database.php düzenlenecek.
ci\application\config\config.php base url kısmına kurduğunuz sitenin adresi yazılacak.

ci/contrellers/admin.php de 27. satırdaki $user_type=$this->adminCheck($username); kodu $user_type=$this->admin_model->adminCheck($username); olarak düzeltilecek.

sql sorgusu içeri aktarılacak. users tablosunda admin pass kısmına kendiniz md5 leyip bir şifre girin onu kullanıcaksınız admin o olacak. adminin kullanıcı adı admin olmak zorunda. bu kadar..

eksikleri

altyapısı olduğu halde sıkıldığım için yapmadığım şeyler kaldı.

online kullanıcılar

modlog

bugün/dün/istenen zamandaki entryler

kayıt olurken veya entry girerken bot engelleyici bir şey yok. giriş yaparken 10dkda 3 deneme hakkı var.(loginattempts)

entry girerken html linkler tıklanabilir hale dönüştürülüyor ama '' gizli bakınız bkz vs yok.

çaylak/yazar/mod ayrımı yok

İyi forumlar.. ^^