Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seolu Sohbet Teması

Code
25 Ekim 2015, 11:57
İnternet içeriğinde birçok Sohbet Temasına ulaşabilirsiniz yalnız bu temaların bazıları, bozuk kategori, bozuk şablon, bozuk index içermektedir. Sitemiz içeriğinde paylaşımlarda bulunulan Tüm temalar özel olarak denenmektedir. Kullanıma hazır halde olup olmadıkları ve tema içerisindeki bozukluklar onarılıp hazır hale getirilmektedir.
Şimdi paylaşımında bulunacağım tema da tüm ayarları yapılmış özel olarak ayarlanmış gerekli tüm dosyaları indireceğiniz tema klasörüne yüklenmiştir.
İnternet Üzerinde arayıp bulabileceğiniz en sağlam sohbet tasarımlarından birisidir.
Kurulum yapacağınız Tema ayarlanıp Seoya uygun hale getirilmiştir. wmaraci sitesinin Tasarıma verdiği puanı Ekran görüntüsü olarak paylaşıyorum.
[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])Seo Analiz WM Aracı

Tema Özellikleri;
-Nick Rumuz Paneli
-Son Eklenen Konuları Ana Sayfada Listeler
-En Çok okunan konuları Ana sayfada listeler
-Mirc yükleme bölümü Java eklenti sorunu bölümü ve sohbet kuralları ana sayfada bulunmaktadır.
-Arama kutusu ana sayfada bulunmaktadır.
-Ana sayfada reklam bölümü bulunmakta olup, Google reklamları sitenizde yayınlayabilirsiniz.
-Üst kısımda dilediğiniz kategoriyi tema düzenleme bölümünden ekleyebilirsiniz.
-Açtığınız konularda yüklediğiniz eklenti yardımı ile resimli olarak benzer konuları listeler.
Kurulum:
İndireceğiniz rarlı dosya içerisindeki, Sohbet Temasi klasörünü Ftp içerisinde bulunan wp-content klasöründeki themes klasörüne yükleyeceksiniz arkadaşlar.
Sonrasında yine rarlı dosya içerisine ben tema için gerekli olacak eklentileri yükledim. rarlı dosya içerisinde plugins klasöründeki dosyaları, yine FTP adresinizin içerisindeki wp-contens klasöründe plugins dosyasına yükleyeceksiniz.
İlk adımlar buraya kadar sonrasında Aktif etmek için WordPress panelinize giriş yapacaksınız.
ilk önce Admin panelinize giriş yapacaksınız sonrasında, Admin panelinde Eklentiler bölümünde yüklediğimiz eklentiler görünecektir. Bu eklentileri, aktif edeceksiniz.
Son olarak yine Admin panelinde Görünüm kategorisinde Temalar bölümüne gireceksiniz. Burada FTP adresine yüklediğiniz tema görünecek burada temayı seçip aktif edeceksiniz.
Link ayarlarını Sohbet link vermeyi vs, çok az bir komut bilgisi ile ayarlayabilirsiniz. Temayı aktif ettikten sonra, Link işlemlerini yine admin panelinde Görünüm kategorisindeki Düzenleyici bölümünde yapacaksınız.
Bu adımları anlattığım gibi uyguladığınızda hiç bir sorun ile karşılaşmazsınız olası bir sorun halinde Alt tarafta Yorum yaz bölümü yardımı ile sorularınızı ve düşüncelerinizi bizlere iletirseniz, yardımcı oluruz.
Sonrasında bu tema ile karşılaşacaksınız, hayırlı olsun.
[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])Seolu Sohbet Teması

Anlattığım tüm adımları uyguladığınızda bu şekilde bir tema karşınıza çıkacaktır.
Yine aynı temanın açtığınız konulardaki görünecek görüntüyü paylaşıyorum;

Sohbet Tema Konuların Görüntüsü

Yukarıda görüldüğü gibi açtığınız konular bu şekilde görünür. Yine reklam bölümü üst tarafta ve konuların hemen altında, siteniz içerisindeki açılan konulara benzer 5 konu listelenir ve yazılarınız için yorum bölümü de bulunmaktadır.
İndirme Linki;
[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

Baskan
31 Ekim 2015, 21:27
link düzeltirmisiniz indirme gerceklestirilemedi

kimyaci
08 Mart 2016, 15:42
Paylaşım için teşekkürler. Bu tür temalar arıyodum sayenizde buldum. Bir sorun olduğu vakit tekrar sizlere bildiririrm kolay gelsin.

Code
19 Mart 2016, 22:42
rica gule gule kullanın...

Murat
20 Mart 2016, 23:21
tşk ederim elinize sağLık

S3k1L
16 Şubat 2018, 20:33
teşekkürler

HbY
03 Ağustos 2018, 02:28
indirme linki varda benmi göremedim acaba :)

ByMechul
15 Ekim 2018, 18:14
İndirme Linki bende göremiyorum :) nereye saklanmış acaba ?

Che
18 Ekim 2018, 00:31
Link güncellenecekmi.? yoksa kilitleyin konuyu.

Pusat_ReaL
12 Kasım 2018, 21:36
link yok

SadikHosting
16 Kasım 2018, 18:41
çalısıyormu

pCkOpAt
16 Kasım 2018, 19:49
Konu linki aktif olmadığından konu kilit.