Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Wordpress Ücretsiz veLoji Teması | WebTekno Benzeri

Anti
01 Kasım 2015, 19:51
Merhaba arkadaşlar, daha önce sizlere webtekno temasını yaptığımı belirtmiştim. Fakat bazı olan sebepler nedeniyle o temayı yapmaktan vazgeçmiştim. Daha sonra yarım kalmasın diye tema üzerinde değişikliğe gittim ve webtekno teması ile benzerliği ortadan kaldırdım.

Oldukça güzel bir tema olduğunu düşünüyorum. Teknoloji sitesi açacaklar hiç düşünmeden bu temayı kullanabilirler.

Temayı ücretsiz olarak dağıtmamın sebebi daha önce söz verdim sözümden dönmüyorum ve ücretsiz olarak dağıtıyorum. Temanın footer’ında 1 adet sitemin bağlantısı bulunmaktadır. Sitenin alt tarafındaki bağlantıyı istemeyenler ise bağış yaparak o alt alandaki bağlantıyı kaldırabilir. Bağışlarla sürekli olarak ücretsiz temalar gelecektir bunu bilirseniz sizin için daha iyi olur.

Tema Özellikleri:

Sosyal Ağ Alanları için Özel Widget
Özel Tema Paneli
Disqus Yorum Alanı
300×250, 728×90 ve 970×250 reklam alanı
970×250 reklam alanı kapanıp açılabilir şekilde ayarlanmıştır

Kullanım Şartları:

WebTekno ile aranızda herhangi bir sorun çıkarsa bu durumda Ferdi Şahin ([Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])) sorumlu tutulamaz.
Temadan doğabilecek hatalar / sorunlar yüzünden Ferdi Şahin ([Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])) sorumlu tutulamaz.
Temanın kullanımı ve kullanma şekli tamamen size aittir. Fakat bu size dağıtma hakkını vermez.
Temayı alıp düzenleyip / değiştirerek satmak / dağıtmak tamamı ile yasaktır.
Tema üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz, fakat bireysel kullanımı amacı ile düzenleyebilirsiniz.
Tema bireysel kullanım için uygundur, ticari amaçlarınız için kullanılamaz.
Temayı yayından çekme hakkımız bulunmaktadır. Bu durumda ilk kullanıcılar yani temayı sitesine kuran kişilerin temayı silmelerine gerek yoktur onlar sorunsuz bir şekilde kullanabilir.

Temanın normal yorum alanı yoktur sadece disqus yorum alanı bulunmaktadır. Ve temanın mobil uyum (responsive) desteği bulunmamaktadır.

Bağış yapan kişiler olursa yorum olarak yazsın onların e-posta adreslerine footer’ın şifresiz halini göndereceğim. Şimdiden bağış yapan arkadaşlara teşekkürler.

Bağış yapmanız için paypal e-posta adresim: ferdisahin (at) hotmail.it
[Only Registered Users Can See Links]
Temanın demosu yoktur, ama görsel ekliyorum.

Kaynak ([Only Registered Users Can See Links]) / Temayı İndirmek için Tıklayın ([Only Registered Users Can See Links])