Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : PR3 İster firmanızı istersenizde sitenizi ekleyin günlük onay

Code
05 Kasım 2015, 21:24
Merhaba Arkadaşlar,

İş Profili sitemi yeniden şekillendirdim ve sizlere duyurmaya karar verdim. Sitemiz firma rehberi sitesi olup değerleri aşağıdadır.

[Only Registered Users Can See Links]

Firma ve link ekleme işlemleri farklı sayfalardan yapılmakta olup, sadece Firma rehberine yapılacak girişlerde üye olunması gerekmektedir.

Sitelerinize ait linkleri Site Ekle ([Only Registered Users Can See Links]) sayfasından,
Firma bilgilerinizi de Normal Firma Ekle ([Only Registered Users Can See Links]) sayfasından ekleyebilirsiniz.

Ayrıca,
İsteyen üyelerimize, üyelik bedeli karşılığı firmaismi.isprofili.com veya anahtarkelime.isprofili.com şeklinde sayfa da açabilmekteyim. Bu şekilde firmalarımız, faaliyet konularıyla ilgili tanıtım yazıları ve makaleler, ürün tanıtımları, kampanya duyurularını ve firma haberlerini de rahatlıkla paylaşmış olacaklar.

Web dizin sitesi hariç, tüm ağda paylaşılan makale ve firma tanıtımları; Facebook, Twitter, Tumblr, Google+ resmi sayfalarımızda ve şahsi Linkedln hesabımda otomatik paylaşılmaktadır.

Alıntıdır.