Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ücretsiz: WP Google Resim Arama ve Ekleme Eklentisi

Anti
26 Haziran 2016, 01:46
Burada ([Only Registered Users Can See Links]) ucretli olarak (15 euro) sunulan eklentinin, lite (ucretsiz) versiyonu yayinlandi.

Eklentinin calisabilmesi icin sunucuda yada hostda ioncube kurulu olmalidir, eger versiyon ile ilgili sorun cikarsa bana p.m atarsaniz yardimci olmaya calisirim.

[Only Registered Users Can See Links]

Google resim arama ve ekleme lite versiyon özellikleri:

Googlede resim arama ve listeleme
Listelenen resimlerden istediğinizi yükleyerek konuya ekleyebilme
Yüklenen resmi onizleme resmi olarak belirleyebilme
Yüklenen resimlerin orjinal kaynak ve linklerinin veritabanında kayıtlı tutulması, böylece aynı resmi tekrar yüklemeyeceksiniz.
Gerekli dosyalar ioncube ile şifrelenmiştir, ancak tam sürümü şifresizdir.

Eklentiyi indir ([Only Registered Users Can See Links]) indirme linki bit.ly üzerinden verilmektedir, kaç kişinin indirdiğini görebilmek için, herhangi bir yanlış durum yoktur.

Kurulum

Eklenti zip dosyasını çıkartın, içerisinde çıkan klasörü wp-content/plugins/ klasörünün içerisine yükleyin.
Admin den eklentiler sayfasına girerek yüklenen eklentiyi aktif edin.
Sonrasında Araçlar altında google resim eklentisi için ayar bölümü çıkacak, oraya girin ve gerekli alanları doldurun. Sonrasında eklentiyi kullanmaya başlayabilirsiniz.
Anlamadığınız yer olursa bu konu altından bildirin, kısa sürede ilgileneceğim.

Google custom search Api resimli anlatim ([Only Registered Users Can See Links]).
Google search engine ID resimli anlatim ([Only Registered Users Can See Links]).

Kullanim ve lisans kosullari icin bu ([Only Registered Users Can See Links]) sayfayi takip edebilirsiniz.

ALINTI