Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Irc.Diyalog.NET

Carpediem
09 Şubat 2019, 10:54
Kullanıcı Adı: Carpediem

IRCD Sunucu Adı: Irc.Diyalog.NET

Sunucu Sahibi: Murat

Sunucu Bağlantı Portları: 6665, 6666, 6667, 6668, 6669, 7000

Toplam Link Sayısı: 1

Super Administrator: Pentagram, Carpediem

Network Administrator: SessizLik

Technical Administrator: Daemon,aLtimod

Services Administrator: Mirror, MeTRoPoL, PyrO

Server Administartor: Mellifluous, KoRSaN, bLacKNesS

Co Administrator: Hero, MaviOkyanuS

IRC Operatör: Meltem, RUYA

HelpFounder: MaviOkyanuS

Kullanıcı Sayısı: 10-70

Kanal Sayısı: 55
- - - Radyo Lideri : RUYA
-
- - - WEB Lideri : MeTRoPoL
-
- - - Web Ekibi : Hero, RUYA
- ================================================== =============
- - - Super Admin : Pentagram & Carpediem
- - -
- - - Network Admin : SessizLik,
- - -
- - -
- - - Services Admin : Mirror, MeTRoPoL, PyrO
- - -
- - -
- - - Server Admin : Mellifluous, KoRSaN, bLacKNesS
- - -
- - - Co Admin : Hero, MaviOkyanuS
- - -
- - - IRCOperator : Meltem, RUYA
- - -
- - -
- - - Teknik Admin : Daemon
- - -
- - - [ Görev Dağılımı Sonu ]

Sunucu Hakkında Belirtmek İstedikleriniz: Merhaba lookjapan.Com kullanıcıları,
- -
Bildiğiniz üzere, 01.01.2003 tarihinde IRC Sunucusu açma kararı aldı(m)k ve girişimlerde bulunduk.
İlk öncelikle "irc.Chattr.org" domaini ile başlayıp, daha sonra "Diyalog.NET'' domainleri ile devam ettik.
- -
Ana domain olarak düşündüğümüz "Diyalog.NET" ile hiç bir IRC portalında olmayan (düzen,hiyerarşi,yönetim) toplum açısından faydalı işlere imza atabilmekti.
Bu doğrultuda, en büyük ilkemiz sosyal sorumluluk bilinci ile çeşitli projeleri desteklemek ve Chat kavramının sadece boş zaman geçirmekten ziyade daha güvenilir ve rahat bir Sohbet ortamı hazırlamaktıp, yararlı işleri başarmaktır.
Bunun yanı sıra, sadece ve sadece yine herhangi bir IRC Portalında bulunmayan SSL Güvenli giriş de sadece Diyalog.NET projesinde yer almaktadır.
- -
Bünyemizde bulundurduğumuz domainler
- -
[Only Registered Users Can See Links] - Resmi kuruluş, IRCd domaini
[Only Registered Users Can See Links] - IRCd domaini
- -
Üst şemada gördüğünüz gibi, bütün alanlardaki çalışmalarımız kısa süreç içerisinde karşınıza çıkacaktır.
- -
Unreal IRCd kurulumunda bize destek veren ve her zaman yanımızda olucak sevdiğim dostum/arkadaşım Set ve @aLtimod 'a tekrar, teşekkür ederim.
IRCd ve IRCServices ler, tamamen Diyalog.NET özgün olup, olmayanların her zaman yapılacağı bir platformdur.
Amacımız kesinlikle, IRC Sunucusu açıp birşeyler yapmak değil IRC Network Ağ oluşturmakdır.
- -
Yanı sıra hem sevdiğim dostum, hemde Genel sorumlu Carpediem ayriyetten web sitelerimizin tasarımında yardımcı olan Metropol 'e teşekkür ederim.
Tekrar'da belirtmekte yarar görüyorum, yapılan herşeyimiz tamamen kendimize özgün ve kendi başarılarımız ile devam etmektedir.

Current local users: 66 Max: 3978
Current global users: 102 Max: 104

Sevgi saygı çerçevesi içerisinde, kaliteli bir IRC Network Ağ oluşturmak için kurulan bu IRCd sunucusu kısa süre sonra amacına ulaşacaktır.
İzleyeceği yol/politika diğer sunuculardan çok farklı olucaktır.

Link alımlarımız devam etmektedir Oper ve DJ - alımlarımız devam etmektedir ilgilenen arkadaşlarımızı lütfen irc.diyalog.net #Operhelp kanalından yardım istesinler.

Sunucu Diğer İletişim Yolları: [Only Registered Users Can See Links] [Only Registered Users Can See Links] [Only Registered Users Can See Links]

Absent
20 Şubat 2019, 02:22
On numara bir ekip oluşturmuşsunuz. Başarılar dilerim.

Tutsaq
20 Şubat 2019, 14:03
ßaSaRiLaR

diAbLErO
20 Şubat 2019, 14:19
başarılarınızın devamını dilerim..

AntepLi
20 Şubat 2019, 14:22
Başarılar Dilerim Arkadaşlar.