Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Master(Kane) Şahsıma, Anama ve Forum Geneline Ettiği Küfürler!

SLyther
11 Şubat 2015, 01:46
Benlede bir vukuatı vardı böle karaktersiz bir insan.

xqw
11 Şubat 2015, 11:18
Şu klavyeden sövmeler ne işler hayatında kaç kişinin karşısına dikilip sövebilmiş merak ediyorum.

Query
11 Şubat 2015, 14:13
@Bahtiyar Şimdi olayı birebir görmesem ve yaşamasam hakikaten acaba haklı mı diye düşünürdüm?

Nedeni ise; genelde bir hatun görünce bir çok yerde yetkililer gereksiz işlem yapıyorlar, ancak sen bu konuda yaptığın işlem ile hakikaten adaletli biri olduğunu göstermiş oldun.

Kaldı ki ben şahsına gelip şikayet etmedim, forumunuzda şikayet bölümüne şikayet ettim ve sende bir yönetici olarak konuyu inceleyip karar verdin. (Hangi yetkili olsa o kararı verirdi)

O ise kendine haklılık payı çıkarmak için senide karalama peşine düşmüş yazık, hakikaten çok yazık.
Gelir okur konuyu muhtemelen, ona da buradan not düşeyim Bahtiyar'ın ne skypesi vardır bende ne de sunucu işleri dışında özelde konuşmuşluğumuz vardır.

İnsanın zikri ne ise fikride o olurmuş, o yüzden kendin ile herkesi bir tutma. Bir çeki düzen ver kendine ettiğin küfürler kötü sözler sahibinindir, biraz utan.

Entrance
11 Şubat 2015, 20:42
Kısa ve öz: herkes kendine yakışanı yapar. :)

Vesaire
11 Şubat 2015, 21:53
Ana ile ilgili küfürleri sansürsüz vermekte olmadı.Tanerinde dediği gibi herkes kendine yakışanı yapar...

kanka
12 Şubat 2015, 18:19
sanalda herkes ağa herkes paşa ama reelde cogunda tık yok. Ben Boylelerını onemsemıyorum sizde önemsemeyın herkes kendıne yakışanı yapar

Goemon
13 Şubat 2015, 10:48
Gereksiz kişilik ve bir meziyet önemsenecek kadar evcil olamamış cahille cahil olmaya gerek yok tanerin dediği gibi kendine yakışanı yapmış.

Bulunmayan
24 Şubat 2015, 23:08
;ahaha; eline silah alan sağa/sola ateş ediyor..

silah çıktı mertlik bozuldu. ^^

Jag
28 Şubat 2015, 14:27
Analara Söven Babasını bulur elbette böle kalitesiz insanlar irc i kirletiyor