PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aldatan Erkeği Ele Veren Yalanlar


LiyA
25 Şubat 2015, 15:48
Aldatan Erkeği Ele Veren Yalanlar
Sevdiğiniz erkeğin yalan söylediğini anlamak istiyorsanız bu noktalara dikkat edin!

1- Telefonda erkek ismiyle kayıtlı kızlar

Erkekler artık uyandı. Önceden sevgililerinin telefonlarını cep telefonlarına kaydetmez ceplerine herhangi bir yere isimsiz not düşerlerdi. Şimdi durum farklı... Onlar şimdi görüştükleri diğer kızların adını erkek isimleriyle kaydedip sorunu geçiştiriyorlar.

2- Sevgiliye ikinci bir telefon hattı

Şimdi erkekler telefondan dolayı yakalanmamak için sevgiliye ve kendisine ikinci bir telefon hattı alıp dilediklerince görüşüyorlar. Bu durumda yakalamak biraz zor. O hattı bilmediğiniz müddetçe tabii... Ancak ikinci bir telefonu varsa onu saklaması biraz zor olabilir.

3- Sürekli özür diliyorsa

Size bir tatlı sözü çok gören erkeğiniz süt dökmüş kedi gibi yanınızdan ayrılmıyorsa bilin ki bu işin içinde bir iş var. Durumu çakmayasınız diye yapmadığı numaralar kalmayan erkeğiniz hiç beklemediğiniz bir anda elinde çiçeklerle geliyorsa sizi yemeğe götürüyorsa ya da ani sürprizler yapıyorsa dikkat edin.

4- Sık sık hediye alıyorsa

Daha önce sizi hiç düşünmeyen partneriniz birden sizi hediyelere boğmaya başladıysa dikkat! Suçluluk duygusu adama birçok şey yaptırır çünkü. Tabii kadınına böylesine hoş sürprizler yapan her erkek aldatıyor diyemeyiz ancak kilit noktanın sezgileriniz olduğunu unutmayın.

5- Yeni teknolojiler yalanlara hizmet ediyor

Size seyahate çıkacağını söyledi ve havaalanından arayıp cep telefonunu çaldırdığını iddia ediyor. Ankesörlü telefondan arıyormuş! Gerçekten de arka planla uçak sesleri ve bir gürültü duyuyorsunuz... Ama sakın o kadar emin olmayın. Son zamanlarda çıkan yeni bir teknoloji ürünü istenen ortamın sesini çıkartıyor. Havaalanı trafik ofis ortamı... Bunu telefona dayadıkları anda tamam!

6- Gideceğim yer yakın boşver arabayı...

Araçları olmasına rağmen arkadaşlarıyla buluşmaya diye çıkıp "Bir kahve içeceğiz zaten yakın aracı almama gerek yok" diyen bir erkekböylece daha baştan eve geç geleceğinin sinyalini veriyor. Geciktiğinde de "Taksi bulamadım" ya da "Aracımız kaza yaptı" gibi bahanelerle karşınıza çıkıyorsa öncesinde de buna benzer davranışlarla sık karşılaştıysamz tırnaklarınızı göstermenizde fayda var.

7- Bizimkilere uğradım uyuyakalmışım!

Hiçbir anne siz aradığınızda yorgunluktan uyuya kaldığını söylemesini rica eden ana kuzusu oğluna hayır diyemez. Annelerini çapkınlıklarına alet eden erkeklerle baş etmenin en etkili yolu annesiyle sıkı bir ilişki kurmaktır!

8- Şarjım bitti!

İnanmayacaksınız ama erkekler hala bu yalanın altına sığınmaya devam ediyor. Kadınlarsa inanmaya devam ediyor! Cep telefonlarının şarjı eskisi kadar kısa sürede bitmiyor...

9- Uçakta yer bulamadım

Hafta içi iş için şehir dışına çıktı şimdi de hafta sonu için gelemeyeceğini söylüyor çünkü uçakta ya da otobüste yer yokmuş! İlk bakışta mantıklı gibi görünse de bu da kuyruklu bir yalan! Hemen uçak ya da otobüs şirketini arayıp yer olup olmadığını öğrenebilirsiniz...

10- Beni anlamıyorsun!

Erkekler bir yanlış yaptıklarında zeytinyağı gibi üste çıkmaya bayılıyor. Biraz sıkıştırın "Seninle de bir şey konuşulmuyor" gibi kaçamak cümlelere başvuruyorlar. Biliyorlar ki karşınızda biraz daha konuşurlarsa yaramazlıkları ortaya çıkacak. Onunla konuşmayı bile başaramıyorsanız üstelik hareketleriyle sizi aldattığından da şüpheleniyorsanız o erkekte neden ısrar ediyorsunuz?

Boşverin.[Only Registered Users Can See Links]
alıntı