PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bakıcı Mı, Sevgili Mi?


Violence
24 Temmuz 2015, 20:13
Bakıcı Mı, Sevgili Mi?

Ah biz kadınlar. Ne kadar fedakarız değil mi? Özellikle de sevdiğimiz adamlar için…Azıcık burnunu çekse, birkaç kez öksürse, sessiz sessiz otursa, odasına çekilse, birazcık mahzun olsa eyvah! Neyin var aşkım, nasılsın aşkım, çorba mı yapayım, börek mi açayım, neden böyle mutsuzsun, hasta mısın, yorgun musun, senin için ne yapayım? Cevap veriyorum; hiçbir şey yapmayın…

Önce bir karar verin. Onun sevgilisi misiniz, bakıcısı mı?
Erkekler, anne, bakıcı ya da yardımcı değil; sevgili istiyor. Sizin, onu mutlu etmek adına ona gösterdiğiniz ilgi, aslında onu boğuyor. Biz kadınlar aslında farkında bile olmadan böyle hareket ediyoruz. Tabiatımız gereği duygusalız. Hassas ve anaç ruhumuzla hareket ederken, erkeğin umursamayan tavırlarıyla karşılaşabiliriz. Sonra da üzülürüz. Onca şey yaptım ama neden memnun olmadı?
Onu böyle memnun edemezsiniz…
Erkekler, kadınların sandığının aksine, pasif, sessiz, sakin, evinin hanımı, çocuklarının anası olan ve her şeye boyun eğen kadınları değil, güçlü, bakımlı, kendine has özellikleri olan ve zaman zaman karşı gelecek sağlam karakterde kadınlardan hoşlanıyor.
Onun için saçınızı süpürge etmenize gerek yok. O her hasta olduğunda anneliğe soyunmanıza da…Onu sıkboğaz etmeyin. Günde milyon kez arayıp bunaltmayın. Sizi özlemesine izin verin. Bırakın o sizi arasın. Sürekli kendinizden bahsetmeyin. Bırakın o size sorsun.
Yapılan araştırmalara göre, 100 erkekten 88′i, esprili, neşeli ve pozitif kadınlara aşık olduğunu söylüyor. Bırakın sevgiliniz, sizin yanınızda kendini rahat ve özgür hissetsin. Hasta ya da üzgün olduğunda o sizden talep etmedikçe, onun için çırpınmanıza gerek yok.