PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizi Begeniyor mu?


Cigdem
30 Ocak 2015, 09:45
[Only Registered Users Can See Links]

Birlikte olduğunuz erkek sizi sık sık acımasızca eleştiriyor. Bazen bu eleştirileri hakarete varıyor. Fazla kilolarınız sık sık gündem maddesi oluyor. Saçlarınız, haliniz, her hareketiniz gözüne batıyor. Her fırsatta hatalarını tespit ediyor ve direkt yüzünüze vuruyor. Sizi taktir ettiğine hiç rastlamadınız ya da yüreğinizi yumuşatacak bir iltifatına..
Erkek arkadaşınız sizi hiç beğenmiyor. Ama yanınızda. Sizden de ayrılmıyor. O halde sizi seviyor ancak sizin biraz kendinize bakmanızı istiyor olabilir..
Bakımsız bir kadın hiçbir erkek tarafından beğenilmez
Fazla kilolarınız varsa hemen zayıflamaya başlayın. Kısa sürede incecik bir kadın olmazsınız elbet de ancak eğer kararlı olursanız kısa sürede kıyafetlerinizde daha güzel görünmeye başlayabilirsiniz. Saçlarınız bakımsız ve çok kısa ise saçlarınızı biraz uzatın. Çoğu erkek kadında uzun ve bakımlı saçlara bayılıyor. Belki de eşiniz karşısında daha bakımlı özenli ve çekici bir kadın görmek istiyor..
Dış görünüş kadar davranışlar da önemli
Belki de çok güzel ve bakımlı bir kadınsınız ancak kocanızı davranışlarınızla kendinizden itiyorsunuz. Erkekler nazik, sevecen, iyimser, sempatik ve huzur dolu kadınları seviyor. Kendini yanınızda iyi hissetmediğinde bunun acısını yine sizden çıkaracaktır. O halde daha kadınsı ve güleç olun. Onu güler yüzünüzle karşılayın. Hatalarını yüzüne vurmak yerine zamanı geldiğinde nazikçe söyleyin. Hiçbir erkek suçlanmayı ve karşısında yüksek sesle konuşan kadını sevmiyor.
Daha nazik olun ve kadınca davranın
Kadın gibi kadın olun. Ses tonunuz, kıyafetleriniz ve eşinize yaklaşımınız daha nazik olmalıdır. Erkeksi haller, argo, küfür ve çok yüksek sesle tartışmak sizi daime itici gösterir.
Erkeğinize erkek olduğunu hissettirin
Cinsel anlamda onu baştan çıkarmanın yollarını arayın. Ona daha yakın olun. O ne istiyorsa bu kez de öyle davranın. Yatakta o lider olmalı ve sizi de istediği şekilde yönlendirmelidir.