Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Haziran 2017, 23:42   #4
Entrance
タネル

Entrance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

WEB Sitesi: *
IRC Sunucusu: *
İlgi Alanı: Unreal
Alınan Beğeni: 361
Standart Cevap: Ofsbilisim.Com Hırsızlığı

Vesaire Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Malum forumda @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] konu açtı dünya kadar laf ettiler olmuyor imiş @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bana hediye etti kalkmış diyoki ne bilelim senin tema orda atıp tutarken iyi idi ozaman ordada yalan söylediler adamların emeğine terbiyesizlik edip utanmadan saklayıp başka sunuculara kurup haberimiz yoktu oldu.

Her hâlükârda ortada bir emek hırsızlığı var, yok efendim hediye ettiklerini bilmiyordum gibi söylemlerin dile getirilmesi bile saçmalıktan başka bir şey değildir. Normal düşünebilen insanların zaten bu şekilde bir cümle kurması imkânsızdır. Sana yapılmadıysa emek hırsızlığı, temayı kodlayan kişiye yapılmıştır.

Neyse kadim dostum, herkes kimin ne mal olduğunu biliyor. Bu yüzden de onlar istedikleri kadar sağda solda açıklama yapsınlar, bir insanın adı çıkacağına canı çıksın diye boşuna söylememiş atalarımız.)

Bu arada temayı kuran insancığa buradan kucak dolusu selamlarımı iletiyorum.)

char *adres = "irc is finished"; for(int i = 0; *(adres + i); i++) { putchar(toupper(adres[i])); }
 Entrance isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı